Best In Show

Number Osaleja Koht
2 ITAALIA VÄIKEHURT
EST-01639/16 LIKERIA VALS LUBVI
BALT CH EST CH EST J CH LTU CH LVA CH RUS CH RUS JCH
Ljudmila Molokova & Inna Sakovits, Eesti
1
43 POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS
EST-01161/16 HEIDELIND'S MISS MERELIN
EST J CH
Linda Jürgens & Ene Tuul, Eesti
2

Group 10

Number Osaleja Koht
2 ITAALIA VÄIKEHURT
EST-01639/16 LIKERIA VALS LUBVI
BALT CH EST CH EST J CH LTU CH LVA CH RUS CH RUS JCH
Ljudmila Molokova & Inna Sakovits, Eesti
1

Group 5

Number Osaleja Koht
43 POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS
EST-01161/16 HEIDELIND'S MISS MERELIN
EST J CH
Linda Jürgens & Ene Tuul, Eesti
1
37 TAI RIDGEBACK
RKF4399452 STEEL PLATINUM CHERCHIL NAKILON
EST J CH RUS JCH
Yu. Solovskaya, Belarus
2
16 SIBERI HUSKY
EST-00132/15 ANGELUS NIX ELEAZAR
BALT CH EST CH LTU CH LVA CH
Krista Kallaste, Eesti
3

Full results can be seen here!

IRISH WOLFHOUND RESULTS:

Judge: Katrin Raie, Eesti
I Jun 2 EST-02636/16 GREIRISH HARD 'N' HEAVY SP 1 SK PI3 VSPJ Jun SERT
I Ava 3 FI14580/17 GLOR NA GAEL CEDRIC SP 1 SK PI2
I Ch 4 FI20414/15 STERN VOM WELZERBERG SP 1 SK PI1 VSP SERT
E Jun 5 FI29195/16 FILOMEIDES ODESSA SP 1 SK PE2 TPJ Jun SERT
E Jun 6 EST-03955/16 MAMI'S BEARDIE TENNESSEE MOUNT LILY SP 1 SK PE3
E Ch 7 FI54643/13 FILOMEIDES MUADHNAIT SP SK PE1 TP

DEERHOUND RESULTS:

Judge: Katrin Raie, Eesti
I Ch 9 SE10106/2015 NECESSE'S BARBA SP SK PI1 TP SERT

RESULTS OF IRISH WOLFHOUNDS

Judge: Irmgaard de Haan-Levie, Netherlands
E Beebi 5 EST-03955/16 MAMI'S BEARDIE TENNESSEE MOUNT LILY 1
I Jun 6 CMKU/IW4720/15 ARTORIUS MES AMIS DE MAFINNS SP 1 SK PI2 TPJ Jun SERT
I Jun 7 FI13057/15 RIVERWOLF RUTTUVAARI VH
I Jun 8 EST-00568/15 WESTLAND ACORN'S HADES SP 2 SK PI3
I Noo 9 EST-00425/15 IIAH'S COUNTRY O' CONALL EVH
I Ava 11 FI37491/14 MAMI'S BEARDIE SCOOBY DOO VH
I Ava 12 EST-00586/14 THE COMPANY OF WOLFHOUNDS ART SP 1 SK PI4
I Ch 13 SE22730/2013 GREIRISH ENJOY LAVEC SP 1 SK PI1 VSP SERT
I Ch 14 FI19155/13 RIVERWOLF RIVERWOLF DOM PERIGNON SP 2 SK
E Ch 15 EST-01494/12 GOGAMAGOG'S JAUNIE SP 3
E Ch 16 SE22734/2013 GREIRISH EYE CATCHER SP 2 SK PE2 SERT
E Ch 17 FI10981/13 MAMI'S BEARDIE QUEEN OF FAIRYCASTLE VH
E Ch 18 EST-01854/11 MILIY ZVER SUZANNA H
E Ch 19 FI17552/11 OSCAILTE CARA CINNIE SP 1 SK PE1 TP
E Vet 20 FIN19766/07 SAPWOOD'S AMUSING AUTUMN SP 1 SK PE3 TPV Vet SERT
Paar A1 CMKU/IW4720/15 ARTORIUS MES AMIS DE MAFINNS & FI17552/11 OSCAILTE CARA CINNIE 2 EAH
Paar A2 EST-01494/12 GOGAMAGOG'S JAUNIE & EST-00568/15 WESTLAND ACORN'S HADES 3
Paar A4 SE22734/2013 GREIRISH EYE CATCHER & SE22730/2013 GREIRISH ENJOY LAVEC 1

RESULTS OF DEERHOUNDS:

Judge: Irmgaard de Haan-Levie, Netherlands
I Kuts 1 FI53681/15 DIREWOLF MAC CUSTENNIN 1 EAH TPK
E Kuts 2 FI53685/15 DIREWOLF MC COVENTINA 1 EAH VSPK
I Jun 3 FI20635/16 GRAYLORD'S LOCHNESS VH
E Ch 4 FI25280/11 BROKENWHEEL MC BLODEUWEDD SP 1 SK PE1 TP

Full results you can see here!

Näituse parim / BIS  - kohtunik Annika Ulltveit-Moe

Number Osaleja Koht
56 POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS
EST-03300/14 OSMININE'S EPIC ECLIPSE
BALT JW15 BLR JCH EST CH EST J CH
Irina Osminina, Eesti
1
17 AFGANISTANI HURT
EST-00521/14 OSHANAMEH'S MARK MY WORDS
BALT W18 EST CH EST J CH ESTJW15 EurJW14 FINJW14 HeJW14 TLN WCup19 TLNJW15
Anne Naarits & Iren Naarits & Alexandra Daniela Naarits, Eesti
2

Rühm 10 - kohtunik Annika Ulltveit-Moe

Number Osaleja Koht
17 AFGANISTANI HURT
EST-00521/14 OSHANAMEH'S MARK MY WORDS
BALT W18 EST CH EST J CH ESTJW15 EurJW14 FINJW14 HeJW14 TLN WCup19 TLNJW15
Anne Naarits & Iren Naarits & Alexandra Daniela Naarits, Eesti
1
21 IIRI HUNDIKOER
FI48674/13 FERNMARK PYRRHA
BALT CH EST CH FIN CH LTU CH LVA CH
Taru Partinen & Ulla Af Heurlin, Finland
2
9 ITAALIA VÄIKEHURT
EST-00446/12 DRAGONHUNTER FOREVER AND EVER
EST CH FIN CH
Katrin Raie, Eesti
3
13 POOLA HURT
ER59258/11 FERNMARK CHART AMMUTSEBA
BALT CH BALT J CH BALT JW12 BALT W16 BALT W18 DNK CH DNKJW12 DNKW12 EST CH EST J CH EurW15 FIN CH FINJW12 FINW12 FINW14 FINW15 FINW16 FINW17 HeW15 HeW16 HeW17 LTU CH LTU JCH LTU JW13 LVA CH LVA JCH NOR CH NOR W14 NORD CH NORDJW12 NORDW12 NORDW14 NORDW17 POL CH Riga W15 RUS JCH SWE CH SWE JW12 SWE W12 SWE W13 WW14
Taru Partinen & Heidi Polsa, Finland
4

Rühm 5 - kohtunik Tuula Savolainen

Number Osaleja Koht
56 POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS
EST-03300/14 OSMININE'S EPIC ECLIPSE
BALT JW15 BLR JCH EST CH EST J CH
Irina Osminina, Eesti
1
42 AMEERIKA AKITA
FI51406/11 TÄHEKIIR GREY NADINE
EST CH FIN CH
Anne Hirvonen, Finland
2
48 SAMOJEEDI KOER
LŠVK SA0375/13 PENKTAS ELEMENTAS SW COMETOTHEDARKSIDE
EST CH EST J CH LTU CH LTU JCH LVA JCH
Violeta Nomeikiene & Henrikas Antanavicius, Lithuania
3
23 VAARAOKOER
LŠVK PH0038/14 APPLAUSE TO ME CARPE VIAM
EST CH EST J CH LTU CH LTU JCH
Vilius Lincevičius, Lithuania
4

Täistulemused leiad siit!