Näituse parim / BIS - kohtunik Annika Ulltveit-Moe
Number | Osaleja | Koht |
---|---|---|
56 | POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS EST-03300/14 OSMININE'S EPIC ECLIPSE BALT JW15 BLR JCH EST CH EST J CH Irina Osminina, Eesti |
1 |
17 | AFGANISTANI HURT EST-00521/14 OSHANAMEH'S MARK MY WORDS BALT W18 EST CH EST J CH ESTJW15 EurJW14 FINJW14 HeJW14 TLN WCup19 TLNJW15 Anne Naarits & Iren Naarits & Alexandra Daniela Naarits, Eesti |
2 |
Rühm 10 - kohtunik Annika Ulltveit-Moe
Number | Osaleja | Koht |
---|---|---|
17 | AFGANISTANI HURT EST-00521/14 OSHANAMEH'S MARK MY WORDS BALT W18 EST CH EST J CH ESTJW15 EurJW14 FINJW14 HeJW14 TLN WCup19 TLNJW15 Anne Naarits & Iren Naarits & Alexandra Daniela Naarits, Eesti |
1 |
21 | IIRI HUNDIKOER FI48674/13 FERNMARK PYRRHA BALT CH EST CH FIN CH LTU CH LVA CH Taru Partinen & Ulla Af Heurlin, Finland |
2 |
9 | ITAALIA VÄIKEHURT EST-00446/12 DRAGONHUNTER FOREVER AND EVER EST CH FIN CH Katrin Raie, Eesti |
3 |
13 | POOLA HURT ER59258/11 FERNMARK CHART AMMUTSEBA BALT CH BALT J CH BALT JW12 BALT W16 BALT W18 DNK CH DNKJW12 DNKW12 EST CH EST J CH EurW15 FIN CH FINJW12 FINW12 FINW14 FINW15 FINW16 FINW17 HeW15 HeW16 HeW17 LTU CH LTU JCH LTU JW13 LVA CH LVA JCH NOR CH NOR W14 NORD CH NORDJW12 NORDW12 NORDW14 NORDW17 POL CH Riga W15 RUS JCH SWE CH SWE JW12 SWE W12 SWE W13 WW14 Taru Partinen & Heidi Polsa, Finland |
4 |
Rühm 5 - kohtunik Tuula Savolainen
Number | Osaleja | Koht |
---|---|---|
56 | POMERANIAN/KÄÄBUSSPITS EST-03300/14 OSMININE'S EPIC ECLIPSE BALT JW15 BLR JCH EST CH EST J CH Irina Osminina, Eesti |
1 |
42 | AMEERIKA AKITA FI51406/11 TÄHEKIIR GREY NADINE EST CH FIN CH Anne Hirvonen, Finland |
2 |
48 | SAMOJEEDI KOER LŠVK SA0375/13 PENKTAS ELEMENTAS SW COMETOTHEDARKSIDE EST CH EST J CH LTU CH LTU JCH LVA JCH Violeta Nomeikiene & Henrikas Antanavicius, Lithuania |
3 |
23 | VAARAOKOER LŠVK PH0038/14 APPLAUSE TO ME CARPE VIAM EST CH EST J CH LTU CH LTU JCH Vilius Lincevičius, Lithuania |
4 |
RESULTS OF IRISH WOLFHOUNDS
Judge: Shirley Rawlings, United Kingdom | |||
I Beebi | 3 | EST-00568/15 WESTLAND ACORN'S HADES | 2 |
I Beebi | 4 | EST-00571/15 WESTLAND ACORN'S HEKTOR | 1 EAH TPB |
I Kuts | 5 | EST-00424/15 IIAH'S COUNTRY O' BRADAGH | 3 |
I Kuts | 6 | EST-00422/15 IIAH'S COUNTRY O' BRIEN | 1 EAH TPK |
I Kuts | 7 | EST-00428/15 IIAH'S COUNTRY O' COCHLAIN | 4 |
I Jun | 9 | EST-03339/14 CU ANLAN ELROY | VH |
I Jun | 10 | FI14580/17 GLOR NA GAEL CEDRIC | SP 3 SK PI4 |
I Jun | 11 | MET.IF 16/14 GLOR NA GAEL DYFAN | SP 2 SK |
I Jun | 12 | FI41879/14 TINWHISTLE'S BLUE SMOKE | SP 4 |
I Jun | 13 | FI38244/14 TINWHISTLE'S MAN IN THE MIRROR | SP 1 SK PI2 TPJ Jun SERT |
I Noo | 14 | EST-00586/14 THE COMPANY OF WOLFHOUNDS ART | SP 1 SK PI3 |
I Ch | 15 | FI18802/12 TINWHISTLE'S FORTE PIANO | SP 1 SK PI1 TP |
E Jun | 16 | FI48387/14 HARMAASUDEN BRUNHILDA | SP 1 SK PE4 VSPJ Jun SERT |
E Jun | 17 | FI41877/14 TINWHISTLE'S COAT OF MANY COLORS | SP 2 SK |
E Ava | 18 | SE22735/2013 GREIRISH EMERALD BLACK | VH |
E Ava | 19 | EST-02741/09 RINGHILL'S BLACKNESS | VH |
E Ava | 20 | FI15958/13 TINWHISTLE'S AIDA DI VERDI | SP 1 SK PE3 |
E Ch | 21 | EST-01494/12 GOGAMAGOG'S JAUNIE | SP 2 SK PE2 |
E Ch | 22 | EST-01854/11 MILIY ZVER SUZANNA | SP 3 |
E Ch | 23 | FI18804/12 TINWHISTLE'S SEMPRE PIANO | SP 1 SK PE1 VSP SERT |
Kasv | 24 | TINWHISTLE'S | 1 EAH |
Paar | 25 | FI14580/17 GLOR NA GAEL CEDRIC & FI48387/14 HARMAASUDEN BRUNHILDA |
1 EAH |
RESULTS OF DEERHOUNDS:
Judge: Shirley Rawlings, United Kingdom | |||
I Ava | 1 | FI17351/14 LAWTONS COPYRIGHT COSTEAU | SP 1 SK PI2 SERT |
I Ch | 2 | FI31649/11 CHIC CHOIX DHULERT ARATHORN | SP 1 SK PI1 TP |
RESULTS OF IRISH WOLFHOUND
JUDGE: Aire-Piret Pärn, ESTONIA | |||
I Kuts | 1 | EST-00586/14 THE COMPANY OF WOLFHOUNDS ART | 1 EAH TPK |
JUDGE: Csilla Juhasz, Hungary | |||
I Jun | 4 | FI19155/13 RIVERWOLF RIVERWOLF DOM PERIGNON | SP 1 SK VSPJ Jun SERT |
I Jun | 5 | FI28547/13 TINWHISTLE'S FIDDLER ON THE ROOF | SP 2 |
I Noo | 6 | FI48659/12 RIVERWOLF SAM BOSCO | SP 1 SK PI2 |
I Ava | 7 | FI18802/12 TINWHISTLE'S FORTE PIANO | SP 1 SK PI3 |
I Ch | 8 | FI28779/13 CUAONTROIME AITHIN | SP 1 SK PI1 VSP SERT |
I Vet | 9 | EST-02768/03 OŠUMARE FERGUS OSCAR | SP 1 SK TPV |
E Jun | 10 | SE22735/2013 GREIRISH EMERALD BLACK | SP 2 |
E Jun | 11 | FI15958/13 TINWHISTLE'S AIDA DI VERDI | SP 1 SK PE2 TPJ Jun SERT |
E Ava | 12 | EST-01139/08 CU ANLAN BUAN | SP 4 |
E Ava | 13 | EST-02741/09 RINGHILL'S BLACKNESS | SP 2 |
E Ava | 14 | FI18806/12 TINWHISTLE'S MOLTO PIANO | SP 1 SK PE1 TP SERT |
E Ava | 15 | FI24738/12 TINWHISTLE'S NINA SIMONE | SP 3 |
E Ch | 16 | FI36720/11 FILOMEIDES KLEOPATRA | SP 1 SK PE3 |
E Ch | 17 | EST-01494/12 GOGAMAGOG'S JAUNIE | SP 2 |
E Ch | 18 | EST-01854/11 MILIY ZVER SUZANNA | SP 3 |
Kasv | 19 | TINWHISTLE'S | 1 EAH |
RESULTS OF DEERHOUNDS:
JUDGE: Csilla Juhasz, Hungary | |||
I Noo | 2 | FI55366/12 BLACK JADE'S BEYOND THE SUN | SP 1 SK PI1 VSP SERT |
E Noo | 3 | FI55376/12 BLACK JADE'S PEARLS OF LIGHT | SP 1 SK PE1 TP SERT |